گران‌ترین تبلیغات در اینستاگرام

کاربران بیشمار، افزایش سود و بازدهی مشاغل، از جمله مواردی هستند که باعث شدند، بسیاری از صفحات اینستاگرام که دارای فالوورهای زیادی هستند از اینستاگرام بهعنوان ابزاری برای درآمدزایی استفاده کنند.

نحوه تبلیغات در اینستاگرام

اینستاگرام یکی از موثرترین راهکارهای تبلیغات در دنیای مجازی شناخته میشود و نحوه تبلیغات در آن به این صورت است که صفحات و افرادی که دارای فالوورهای زیادی در این شبکه مجازی هستند با دریافت تعرفههای مختلفی متناسب با تعداد فالوورشان، پستی از شما و یا نام صفحه شما را با دنبالکنندههایشان به اشتراک می‎‌گذارند. معرفی شدن توسط افرادی که صفحاتشان از محبوبت و اعتبار بالایی برخوردار است باعث میشود تا دیگر دیگران نیز به صفحه شما آمده و ترغیب شوند تا محصولاتتان را خریداری کرده و یا از پستهایتان دیدن کنند.

قیمت تبلیغات در صفحه شاخ های  مجازی

تبلیغات در اینستاگرام قیمت مشخصی مانند خونه، ماشین و یا هر چیز دیگر در دنیای واقعی ندارند. اگر بخواهید در صفحات هنرمندان، ورزشکاران و یا کسب و کارهای محبوب تبلیغ کنید باید هزینههای هنگفتی بین پنج الی ده میلیون هزینه کنید. اما در صفحات افرادی که به واسطه پست و محتوایشان فالوورهای زیادی دارند بسیار کمتر از افراد سرشان است.

ماندگاری پست

تبلیغات اینستاگرام تنها یک هزینه ندارد شما پس از انتشار پستتان در صفحات افراد دیگر برای بالا بودن پستتان به مدت چند روز نیز باید هزینههای دیگر بپردازید که این مبالغ بازهم به تعداد فالوورهای تبلیغکننده شما بستگی دارد. اما بهطور کل تبلغ در اینستاگرام بین چند میلیون هزینه دارد. با توجه به مطالب گفته شده بهتر است قبل از تصمیم به تبلیغات در اینستاگرام، درباره افرادی که میخواهید در صفحهشان تبلیغ کنید تحقیق نمایید تا تبلیغاتتان ارزش هزینه که میخواهید بپردازید را داشته باشد. همچنین برای راندمان بیشتر تبلیغات، بهتر است تنها در صفحه یک فرد تبلیغ متعدد نکنید. یک یا چند پست در صفحات مختلف به اشتراک بگذارید تا بتوانید از تمام فالوورهای صفحات تبلیغکننده استفاده کنید.

انتشار یک یا چند پست

اهمیت سئو در کسب و کار اینترنتی
بیشتر بخوانید

اگر بخواهید یک عکس و یا یک تبلیغ بزارید مسلما هزینه کمتری دارد ولی اگر بخواهید چند عکس در یک صفحه بزارید و یا در صفحات مختلف، پستهای متفاوتی بگذارید تعرفه بیشتری دارد معمولا انتشار چندتا پست در صفحات پر فالوور اینستاگرام به ده الی بیست میلیون تومان میرسد.

بازدهی تبلیغات در اینستاگرام

مسلما هزینهای که در صفحات مجازی برای تبلیغات اختصاص می‌‎دهد؛ بازخورد خوبی خواهد داشت؛ چرا که امروزه تعداد افراد زیادی برای افزایش محبوبت برند تجاریشان از صفحات مجازی استفاده میکنند؛ اینستاگرام یک صفحه مجازی پرکاربرد در دنیا محسوب میشود که توانسته رقبای خود مانند فیس بوک را حداقل در ایران کنار بزند و معمولا تعداد افرادی که هر روز از این برنامه استفاده میکنند به میلیون میرسد. به همین دلیل هر چقدر که هزینه کنید؛ ارزش محبوبت در این دنیای مجازی را دارد و تاثیر شگفتانگیزی در میزان فروش شما خواهد داشت

4/5 ( 3 نظر )
برچسب‌ها, , ,

تیم ایده ال

بهترین آموزش های تولید محتوا

مشاهده پروفایل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پذیرای صدای گرم شما هستیم. برای ارتباط و مشاوره، با ما در تماس باشید:۷ ۴ ۵ ۴ ۸ ۲ ۲ ۲ ۱ ۲ ۰

درباره ما

محتوا ایده ال بزرگترین مجموعه تولید محتوا که شامل تولید محتوای شبکه های اجتماعی تولید محتوای ویدیویی, استراتژی تولید محتوا, مشاوره تولید محتوا, تولید محتوای سایت, تولید محتوای صوتی و پادکست, تولید محتوای نشریات و مجلات, مشاوره در حوزه مارکنیگ است .

ارتباط با ما

  • تلفن پشتیبانی: ۰۲۱۲۲۲۸۴۵۴۷
  • پشتیبانی تلگرام: ۰۹۹۱۵۴۸۶۶۲۳
  • پشتیبانی تلگرام: ۰۹۱۰۵۲۳۷۸۶۷

اعتبار ما، افتخار ماست

ای نماد ستادساماندهی سرآمد