بازاریابی محتوا در شبکه‌ های اجتماعی قسمت اول

روشهای تولید محتوای اثر بخش برای تسلط بر شبکه های اجتماعی(بخش اول)

آموزش تولید محتوا در شبکه های اجتماعی یکی از مهمترین دغدغه های دنیای امروز است که در آن تعاملات و ارتباطات بیشتر در فضای مجازی شکل می گیرد و حتی کارهای تجاری هم از طریق این فضا صورت می گیرد و به نوعی به یک منبع مهم درآمدزایی تبدیل شده است. اگر شما هم می خواهید درآمدزایی از طریق شبکه های اجتماعی داشته باشید هم حتما می بایست با اصول تهیه مطلب برای شبکه های اجتماعی آشنایی داشته باشید تا بتوانید به نحوه مناسب از این شبکه ها و از این فضاها در راستای درآمدزایی استفاده کنید.

تولید محتوا و مدیریت شبکه های اجتماعی

در این مقاله شیوه هایی برای بهبود بازاریابی محتوا در شبکههای اجتماعی را شرح داده ایم:

پست کردن مقاله های قدیمی با عناوین جدید

نگذارید که مقالات قدیمی که گرداوری کرده اید، در سرچ های کاربران زیر خاک بمانند. شما می توانید که آنها را دوباره با کمی دستکاری پست کنید. پیشنهاد می کنیم که جهت  تنوع در کار در برای مطلب خود یک عنوان جدیدی را انتخاب کنید. شاید باورتان نشود اما حتی روزنامهی معتبر نیویورک تایمز هم یک چنین استراتژی را دنبال می کند. یعنی مقالههای یکسان را با عناوین متفاوتی دوباره پست می کند.

Slide Share در زمان پست گذاشتن در شبکه های اجتماعی را فراموش نکنید!

تأثیر Slide Share در تولید محتوای شبکههای اجتماعی بسیار مهم است. خود Slide Share به تنهایی در بعضی از شبکههای اجتماعی از قبیل لینکدین اثرات بسیار مهمی را برای جذب کاربران دارد.

رعایت این نکته اثرات بصری هم در پی دارد چرا که بیشتر در حافظه ماندگار است.

پیشنهاد می کنیم که از buzzSumo در انواع محتوا بهره بگیرید تا آن مقالاتی که در شبکههای اجتماعی بارها Share شدند را به آسانی بیابید و به اشتراک بگذارید. این کار بسیار مهم است. چرا که بازدید و لایک و Share شبکهی اجتماعی شما بالا رود و اینها یعنی موفقیت شما در شبکه های اجتماعی با هر هدفی.

یک پیشنهاد ویژه آن که مقالهی پر طرفدار خود را یافته و به ویدیو تبدیل کنید و سپس در یوتیوب به اشتراک بگذارید.

برای بالا بردن Share مطالبتان بهتر آن است که تعداد ویدیوهای مربوطه را افزایش دهید. چنانچه ویدیویی در دست ندارید برخی از انواع محتوا را به ویدیو تبدیل کنید. نترسید! این کار یک کار سختی نیست، کافی است که فقط چند دقیقه زمان برای انجام دادن این کار اختصاص دهید و با نرم افزارهای موجود در این رابطه ویدیو بسازید یا سفارش ساخت آن ویدئو را به شرکتهایی که این کار را انجام می دهند بدهید.

استفاده از تصاویر را در مطالب تان فراموش نکنید!

این نکته مهم را باید به یاد داشته باشید که هر مقالهای قابلیت آن را دارد تا بارها و بارها در شبکههای اجتماعی Share شود. برای رسیدن به این هدف و شیر شدن زیاد مطالب تان، یکی از راههای بسیار مؤثر استفاده از عکسنوشته در مقاله است که در آن تصویر منبع را هم ذکر کنید. در این راستا یکسری کارهایی که باید انجام دهید به شرح زیر است:

به جای اینکه همه قسمت های سایت را دچار تغییر و تحول کنید، کیفیت مطالب و مدیریت را بالا ببرید.

استراتژی چیست؟
بیشتر بخوانید
5/5 ( 1 نظر )
برچسب‌ها, , ,

تیم ایده ال

بهترین آموزش های تولید محتوا

مشاهده پروفایل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پذیرای صدای گرم شما هستیم. برای ارتباط و مشاوره، با ما در تماس باشید:۷ ۴ ۵ ۴ ۸ ۲ ۲ ۲ ۱ ۲ ۰

درباره ما

محتوا ایده ال بزرگترین مجموعه تولید محتوا که شامل تولید محتوای شبکه های اجتماعی تولید محتوای ویدیویی, استراتژی تولید محتوا, مشاوره تولید محتوا, تولید محتوای سایت, تولید محتوای صوتی و پادکست, تولید محتوای نشریات و مجلات, مشاوره در حوزه مارکنیگ است .

ارتباط با ما

  • تلفن پشتیبانی: ۰۲۱۲۲۲۸۴۵۴۷
  • پشتیبانی تلگرام: ۰۹۹۱۵۴۸۶۶۲۳
  • پشتیبانی تلگرام: ۰۹۱۰۵۲۳۷۸۶۷

اعتبار ما، افتخار ماست

ای نماد ستادساماندهی سرآمد