جذب مشتری با تولید محتوا

تصور کنید که قصد دارید تا میز ایستاده ای را از شرکت Geek Desk بصورت آنلاین خریداری نمایید. این شرکت میزهای فوق العاده و باکیفییت را تولید میکند که چند کاره بوده و قابلیت تغییر شکل و تغییر زاویه به صورت ایستاده و نشسته دارد. حالا اگر من بعنوان متخصص تولید محتوا قصد دشته باشم تا محتوای مشتری محوری را برای این شرکت تولید کنم باید در مورد طراحی صفحات و انواع مدلهای مختلف میزها که مشتریان میتوانند خریداری کنند، سخن بگویم. همچنین ممکن است صفحه ای را به معرفی محسنات این میزها ارائه دهم؛ اینکه بصورت دستی  ارتفاع آنها قابل تنظیم است و دکمه های مختلف بروی میز ارتفاعات متفاویت را بوجود می آورد و این قابلیت آنها را برای همه سنین از کودک تا کهن سال قابل استفاده خواهد کرد.

و شرکت Geek Desk خدمات گارانتی  هم  میده  و پس از فروش نیز خدمات گارانتی ارائه خوهد داد، اما هدف من از تولید محتوا در این مرحله فقط آگاهی مخاطبان از محصولات شرکت است و تلاش میکنم تا کاربر به مشتری تبدیل شده و بدون توجه به قیمت، متقاعد شود که میز برای او بسیار کاربردی خواهد بود. عملیات سئو برای این صفحات با استفاده از عناوین مانند “میزهای تاشو و چندکاره “Geek Desk و کلمات کلیدی شاخص و مناسب نیز با استفاده از واژگان مانند “میزهای “Geek Desk و یا ” “Geek Desk انجام خواهد گرفت، بنابراین توجه میکنید که در این مدل تولید محتوا از کلمات کلیدی عمویی  که اکثر مشتریان برای خرید میز استفاده خواهند کرد مانند “میزهای تاشو” و یا “میزهای چندکاره” استفاده نشده است. تولید محتوای مشتری محور، نوعی از سئوی کالسیک و قدییم برای سایتها است که به آنها “صفحات محصول محور” گفته میشود و نیاز است تا تعداد زیادی از این صفحات را برای سایت تجاریتان داشته باشید، البته به شرطی که در انواع دیگر تولید محتوا تداخل نداشته و موجب پنهان شدن صفحات دیگر از چشم کاربر نشود.

ویژگی های یک پادکست خوب چیست؟
بیشتر بخوانید
5/5 ( 1 نظر )
برچسب‌ها,

تیم ایده ال

بهترین آموزش های تولید محتوا

مشاهده پروفایل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پذیرای صدای گرم شما هستیم. برای ارتباط و مشاوره، با ما در تماس باشید:۷ ۴ ۵ ۴ ۸ ۲ ۲ ۲ ۱ ۲ ۰

درباره ما

محتوا ایده ال بزرگترین مجموعه تولید محتوا که شامل تولید محتوای شبکه های اجتماعی تولید محتوای ویدیویی, استراتژی تولید محتوا, مشاوره تولید محتوا, تولید محتوای سایت, تولید محتوای صوتی و پادکست, تولید محتوای نشریات و مجلات, مشاوره در حوزه مارکنیگ است .

ارتباط با ما

  • تلفن پشتیبانی: ۰۲۱۲۲۲۸۴۵۴۷
  • پشتیبانی تلگرام: ۰۹۹۱۵۴۸۶۶۲۳
  • پشتیبانی تلگرام: ۰۹۱۰۵۲۳۷۸۶۷

اعتبار ما، افتخار ماست

ای نماد ستادساماندهی سرآمد