فالوور فیک چه فواید و چه معایبی دارد

با افزایش روز افزون محبوبت نرمافزار اینستاگرام، افراد تمایل زیادی به محبوب کردن صفحات مجازی خود پیدا کردهاند. عدهای از محبوبت صفحه خود برای، جذب دیگران استفاده میکنند و عدهای دیگر نیز برای رونق کسب کارشان. همانطور که میدانید میزان محبوبت و یا فعالیت یک صفحه در اینستاگرام از تعداد فالوورهای آن مشخص است؛ فالوورهای یک صفحه نشان میدهد تا چه اندازهای محتوای آن مفید میباشد. از طرفی صفحاتی که فالوورهای زیادی دارند از میزان قدرتشان در صفحات مجازی بهخصوص اینستاگرام برای تبلیغات و درآمدزایی نیز استفاده میکنند.

فالوورفیک

فالوور فیک چیست؟ فالوور فیک به تعداد دنبالکنندهی هر صفحهای گفته میشود که هویت واقعی ندارند. بهعنوان مثال بسیاری از صفحات از سایتهای دیگر برای خود فالوور میخرند. این سایتها، تعداد زیادی اکانت در اینستاگرام ساختهاند و با دریافت مبلغی آن را میفروشند. هر چند فالوور فیک واقعی نیستند و هویتهای جعلی دارند؛ اما دارای مزایا و عیوبی نیز میباشند.

مزایای فالوورفیک

استفاده از فالوورهای فیک باعث میشود که زمانی که کاربر به صفحه شما وارد شود. در نظر اول تحت تاثیر تعداد فالوورهای شما قراربگیرد و بدان آنکه در پست و مطالب شما جستوجو کند، شما را فالوو یا دنبال کند. همچنین در کسب و کارها زمانی که تعداد فالوورهای صفحات اینستاگرام از تعداد معینی بالاتر باشد؛ کاربر ترغیب میشود تا محصولات شما را بخرد و یا آنها را به کسان دیگر معرفی کند. ضمنا خرید فالوور فیک میتواند راه کمکی برای بهبود میزان جذابیت صفحات باشد؛ یعنی در کنار خرید فالوور فیک به ایجاد پستهای خلاقانه و جدید در صفحات خود بپردازید تا بتوانید علاوه بر فالوور فیک، از حمایت دنبالکنندگان واقعی نیز برخوردار شوید.

معایب فالوورفیک

۷ سوال مهم قبل از شروع بازاریابی محتوایی
بیشتر بخوانید

فالوور فیک مانند هر چیز دیگری معایب دیگری نیز به همراه دارد.  صفحات مجازی اگرچه برای خودشان دنیایی دارند؛ اما در آن اعتماد حرف اول را میزند؛ زمانی که مردم به صفحهای بتوانند اعتماد کنند پستهای آن را دنبال کرده و اگر کسب و کار باشد از محصولات آنها خریداری میکنند.

عدم ایجاد حس اعتماد

اولین و بزرگترین مشکل فالوور فیک ایجاد حس عدم اعتماد در کاربر است؛ زمانی که افراد به صفحات شما وارد میشوند با مشاهده عدم تطابق تعداد فالوور و لایکهای پستها، متوجه ساختگی بودن فالوورها میشوند. این حس باعث میشود تا آنها نتوانند به کیفیت پستها، محتواها و حتی محصولات شما اعتماد کنند و با آن ارتباط برقرار کنند.

شناخت کاربرهای جعلی توسط اینستاگرام

ازطرفی نرم افزارهایی مانند اینستاگرام نیز روز به روز پیشرفتهتر میشوند؛ طوری که میتوانند تفاوت فالوور واقعی و یا جعلی را تشخیص دهند و در صورت تقلبی بودن تعداد فالوور، آنها را به طور اتومات از صفحات شما پاک کند و تمام هزینهای که پرداخت کردید از بین برود.

معضل خریدن لایک

همانطور که میدانید که اگر تعداد فالوور و لایکهایی که هر پست دریافت میکند؛ تناسب نداشته باشد، کاربران به ندرت به صفحه شما سر میزنند یا آن را فالوو میکنند. بههمین دلیل بسیاری از سایتها علاوه بر فروش فالوور فیک به شما لایک تقلبی را نیز میفروشند که هزینه و انرژی زیادی را بهدنبال دارد و برای هر پست باید هزینه کنید تا تعداد قابل قبولی لایک بخرید

5/5 ( 2 نظر )
برچسب‌ها, , ,

تیم ایده ال

بهترین آموزش های تولید محتوا

مشاهده پروفایل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پذیرای صدای گرم شما هستیم. برای ارتباط و مشاوره، با ما در تماس باشید:۷ ۴ ۵ ۴ ۸ ۲ ۲ ۲ ۱ ۲ ۰

درباره ما

محتوا ایده ال بزرگترین مجموعه تولید محتوا که شامل تولید محتوای شبکه های اجتماعی تولید محتوای ویدیویی, استراتژی تولید محتوا, مشاوره تولید محتوا, تولید محتوای سایت, تولید محتوای صوتی و پادکست, تولید محتوای نشریات و مجلات, مشاوره در حوزه مارکنیگ است .

ارتباط با ما

  • تلفن پشتیبانی: ۰۲۱۲۲۲۸۴۵۴۷
  • پشتیبانی تلگرام: ۰۹۹۱۵۴۸۶۶۲۳
  • پشتیبانی تلگرام: ۰۹۱۰۵۲۳۷۸۶۷

اعتبار ما، افتخار ماست

ای نماد ستادساماندهی سرآمد