واکنش بومی در اینستاگرام

واکنش بومی از زمان آغاز شدنش در سال 2015 راه طولانی در پیش داشته است. کمتر از دو سال بعد از این تاریخ، این کار صرفا در فیس بوک صورت گرفت، اما در بسیاری از شرکتها از قبیل شرکتهای500 Fortune به عنوان یک استارت اپ داغ شد و مورد استقبال قرار گرفت.

گسترش دهنده سرعت و شتاب عبارت است از یک ارزش مشخص از مهندسی اینستاگرام موبایل. در اوایل سال 2016، ما شروع به بررسی واکنش بومی در اینستاگرام کردیم تا تیم های تولید کننده بتوانند با در دسترسی به آپشن هایی مثل به اشتراک گذاری، که باعث ایجاد سرعت می شوند، سرعت انتقال و تکرار مطالب را بالا ببرند؛ همینطور با استفاده از ابزارهایی از قبیل Live Reload  و  Hot Reloading می توان چرخه اینستال شدن را حذف کنند.

چالشها

یکپارچه سازی واکنش بومی در یک برنامه بومی موجود می تواند کارهای اضافی و چالشهایی را ایجاد کند که شما در ابتدای کار با آنها مواجه نبوده اید. با در نظر داشتن این نکته در ذهن مان، ما مصمم شدیم تا این چالشها را بوسیله انتقال ساده ترین دیدگاههایی که ما به آنها فکر می کنیم بررسی کنیم: دیدگاه تنظیمات اطلاع رسانی ها. این دیدگاه در اصل به عنوان یک WebView اجرا شده است. بنابراین ما بر این تصور بودیم که آن زمان سختی برای استارت آپ وجود نخواهد داشت. به علاوه، این دیدگاه نیاز به زیرساختهای زیادی ندارد. UI بسیار ساده بود و انتقالات ها بوسیله سرور ها انجام شد.

حساب روشهای اندروید

اولین مشکل زمان اضافه کردن واکنش بومی که نمایان شد، مشکل وابستگی بدون خالی کردن کتابخانه بود. این کار نه تنها باعث افزایش سایز دوتایی می شود، همینطور تاثیر زیادی بر حساب روشها دارد، ساخت اینستاگرام برای اندروید با تمام عواقب عملکردی که دارد، انجام می گیرد. ما به طور انتخابی فقط دیدگاه مدیران را خالی کردیم، برای این کار نیازمند زمان بودیم و همینطور نیازمند پیاده سازی و نوشتن برای کسانی که به کتابخانه وابسته بودند، ما نمی توانستیم بیشتر از این پیش برویم. در نهایت، واکنش بومی با اضافه کردن 3500 روش به پایان رسید. ویژگیهای نوشته شده در واکنش بومی در اینستاگرام در روش جاوا به سختی نیاز به تعریف دارند، بنابراین ما بر این اعتقاد هستیم که سرمایه گذاری در این راستا در بلند مدت مفید خواهد بود.

معیارها

۱۱ نکته کاربردی جهت بهبود شبکه اجتماعی
بیشتر بخوانید

به عنوان بخشی از کار تنظیمات اطلاع رسانی، ما بر اساس چند معیار تاثیر واکنش بومی در اینستاگرام را بررسی کردیم از جمله کِرشها و حافظه. ما این معیارها را هم در آزمایشات اولیه پیدا کردیم و هم هنگامی که ما به حفظ نمونه اشاره کردیم، به طوری که زمانی که یک کاربر یک ویژگی واکنش بومی در اینستاگرام ترک می کند دیگر نیازی نباشد که زمانی که آنها وارد می شوند نیازی نیست ما مجداا آن را ایجاد کنیم.

5/5 ( 1 نظر )
برچسب‌ها, ,

تیم ایده ال

بهترین آموزش های تولید محتوا

مشاهده پروفایل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پذیرای صدای گرم شما هستیم. برای ارتباط و مشاوره، با ما در تماس باشید:۷ ۴ ۵ ۴ ۸ ۲ ۲ ۲ ۱ ۲ ۰

درباره ما

محتوا ایده ال بزرگترین مجموعه تولید محتوا که شامل تولید محتوای شبکه های اجتماعی تولید محتوای ویدیویی, استراتژی تولید محتوا, مشاوره تولید محتوا, تولید محتوای سایت, تولید محتوای صوتی و پادکست, تولید محتوای نشریات و مجلات, مشاوره در حوزه مارکنیگ است .

ارتباط با ما

  • تلفن پشتیبانی: ۰۲۱۲۲۲۸۴۵۴۷
  • پشتیبانی تلگرام: ۰۹۹۱۵۴۸۶۶۲۳
  • پشتیبانی تلگرام: ۰۹۱۰۵۲۳۷۸۶۷

اعتبار ما، افتخار ماست

ای نماد ستادساماندهی سرآمد