تنظیمات کامنت اینستاگرام

اینستاگرام یکی از مهمترین اپلیکیشن هایی است که امروزه برای به اشتراک گذاشتن مطالب در زمینه های مختلف مورد استفاده عموم مردم قرار می گیرد. نحوه پست گذاشتن در اینستاگرام دارای ویژگیهای خاص خودش است. مثلا در قسمت ویرایش می توان عکس ها را از نظر نور وتنظیم کرد و یا در قسمت تنظیمات کامنت در پست های اینستاگرام می توان امکان ارائه نظر کاربران را مسدود کرد و یا آن را باز گذاشت و از نظرات آنها استفاده کردو ما در سلسله مقالات ارائه شده با عنوان واکنش بومی اینستاگرام به نحوه این تنظیمات را در سیستم عامل های اندورید و iOS به طور کامل شرح داده ایم و نحوه کار در این نوع سیستم عامل ها مطرح کرده ایم که امیدواریم مورد استفاده شما عزیزان همراه قرار گیرد.

قسمت کامنتها در اینستاگرام

ما می خواهیم اینستاگرام یک مکان امن باشد که همه بتوانند لحظات مهم خود و هر آنچه دوست می دارند با سایرین به اشتراک بگذارند. همانطور که جامعه در Instagram رشد می کند و مردم از هر گوشه ای از جهان مطالب بیشتری را به اشتراک می گذارند، ما می خواهیم با دقت بیشتری کار کنیم تا آنچه را در Instagram هست و به اشتراک گذاشته شده است در محیطی مثبت و امن باشد، به خصوص در مورد نظرات یا همان کامنت ها در عکس ها و ویدیوهای شما. با داشتن این هدف در ذهن،  در بخش Feed یک ویژگی گنجانده شده است که به کاربران اجازه می دهد تا نظرات ارائه شده در مورد پست خود را اصلاح کنند.

مدیریت آگهی های تبلیغاتی

مدیریت آگهی های تبلیغاتی بخشی با سطوح عملیاتی است که به کاربران اجازه می دهد اطلاعات شان را با تبلیغ کنندگان به اشتراک بگذارند. تبلیغ کنندگان می توانند فرم های مربوطه را در این قسمت قرار دهند.

نتایج

بهترین شبکه اجتماعی برای کسب و کار
بیشتر بخوانید

در واکنش بومی هم در iOS و هم در سیستم عامل اندروید گروه های محصول می توانند ویژگیهای مورد نظرشان را خیلی سریع به اشتراک بگذارند. لیست زیر درصد که در برنامه های مختلف برای برخی از محصولات به اشتراک گذاشته شده است را نشان می دهد، که می تواند به عنوان یک پروکسی برای اندازه گیری این که چگونه ما می توانیم سرعت توسعه بومی کردن اینستاگرام را بهبود دهیم:

ارتقا پست: 99٪

اس ام اس در قسمت بازرسی: 97٪

مدیریت کامنت: 85٪

مدیریت آگهی های تبلیغاتی: 87٪

قسمت تنظیمات اطلاع رسانی: 92٪

پاورقی

اخیرا تیم مهندسی زیرساخت های تلفن همراه (iOS و Android) را به شهر نیویورک انتقال دادیم.

5/5 ( 2 نظر )
برچسب‌ها, ,

تیم ایده ال

بهترین آموزش های تولید محتوا

مشاهده پروفایل

2 دیدگاه برای “تنظیمات کامنت اینستاگرام”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پذیرای صدای گرم شما هستیم. برای ارتباط و مشاوره، با ما در تماس باشید:۷ ۴ ۵ ۴ ۸ ۲ ۲ ۲ ۱ ۲ ۰

درباره ما

محتوا ایده ال بزرگترین مجموعه تولید محتوا که شامل تولید محتوای شبکه های اجتماعی تولید محتوای ویدیویی, استراتژی تولید محتوا, مشاوره تولید محتوا, تولید محتوای سایت, تولید محتوای صوتی و پادکست, تولید محتوای نشریات و مجلات, مشاوره در حوزه مارکنیگ است .

ارتباط با ما

  • تلفن پشتیبانی: ۰۲۱۲۲۲۸۴۵۴۷
  • پشتیبانی تلگرام: ۰۹۹۱۵۴۸۶۶۲۳
  • پشتیبانی تلگرام: ۰۹۱۰۵۲۳۷۸۶۷

اعتبار ما، افتخار ماست

ای نماد ستادساماندهی سرآمد