تولید محتوا کپی برای سایت ممنوع

در چند سال اخیر، بیشتر تمرکز گوگل به سمت ارائه ی محتوای باکیفیت معطوف بوده و شاید به همین دلیل هم باشد شاخکهای این موتور جستجو نسبت به محتواهای کپی حساس تر  شده شده . وبسایت هایی که از محتواهای کپی استفاده  می کننده، نه تنها در نتایج گوگل نمایش داده نخواهند شد؛ بلکه امکان پنالتی شدن آنها نیز بسیار وجود دارد. اما یه نکته رو در نظر داشته باشید، اگر هم قصد کپی کردن یک مطلب از ساییت و انتشار آن داخل سایت خود را دارید حتمًا حتمًا در پایان اون مطلب به سایت که محتوا را از آن کپی کردهاید لینک دهید این لینک دادن نه تنها ضرری برای سایت شما نخواهد داشت بلکه مثبت هم خواهد بود. با یه مثال دلیل مثبت بودن رفرنس دادن رو براتون توضیح بدم.و این رو هم بدانید که اگر مطلب کپی استفاده میکنید و دوست ندارین به سایت مرجع لینک دهید حتما کمی مطلب وب سایت رو دستکاری کنید  و  فرض کنید رفتید به یک سخنرانی و منتظر هستید که سخنران میاد یک موضوعی رو مطرح میکنه که باور آن برای شما سخت هست.

 اما در پایان صحبتش یک منبع مورد اطمیناین رو معرفی میکنه و با این کار باعث میشه شما با بررسی  اون منبع حرف سخنران رو قبول کنید و حرفهای دیگر اون سخنران رو از این پس با اطمینان بیشتری بپذیرید، اما فرض کنید یک سخنران دیگر برعکس سخنران قبیل همون مطلب رو دیده باشه اما بدون اینکه در سخنرانی خود استفاده کند و منبع رو معرفی نکنه حرفش رو بزنه قطعًا باور آن برای شما سخت خواهد شد و شما هم اصلا به حرف او اطمینان نخواهید کرد گوگل هم دقیقًا به همین شکل با محتوا های که دارای رفرنس هستن رو قبول  میکنه یا جوری ادیت شده باشه که اصلا گوگل نتونه تشخیص بده پس تا جایی که میتونید سعی کنید محتوای با کیفیت و تولیدی داشته باشید و اگر هم مطلب رو مپی میکنید به منبع آن رفرنس بدید. خوب تا به اینجا نکات و پارامتری های مثبت و منفی زیادی رو باهم برریس کردیم که بزودی آموزش کپی کردن و ادیت کردن مطلب رو حتما به شما آموزش خواهیم داد.

ما به فکر وب سایت شما هستیم

فیلترینگ هوشمند اینستاگرام
بیشتر بخوانید

 

0/5 ( 0 نظر )
برچسب‌ها,

تیم ایده ال

بهترین آموزش های تولید محتوا

مشاهده پروفایل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پذیرای صدای گرم شما هستیم. برای ارتباط و مشاوره، با ما در تماس باشید:۷ ۴ ۵ ۴ ۸ ۲ ۲ ۲ ۱ ۲ ۰

درباره ما

محتوا ایده ال بزرگترین مجموعه تولید محتوا که شامل تولید محتوای شبکه های اجتماعی تولید محتوای ویدیویی, استراتژی تولید محتوا, مشاوره تولید محتوا, تولید محتوای سایت, تولید محتوای صوتی و پادکست, تولید محتوای نشریات و مجلات, مشاوره در حوزه مارکنیگ است .

ارتباط با ما

  • تلفن پشتیبانی: ۰۲۱۲۲۲۸۴۵۴۷
  • پشتیبانی تلگرام: ۰۹۹۱۵۴۸۶۶۲۳
  • پشتیبانی تلگرام: ۰۹۱۰۵۲۳۷۸۶۷

اعتبار ما، افتخار ماست

ای نماد ستادساماندهی سرآمد