سوشال فرصتی برای وب سایت‌ها‌

سوشال ( شبکههای اجتماعی) فرصتی برای وب سایتها

بیشک وبسایتها مهمترین بستر دنیای مجازی همان اینترنت محسوب میشوند. وب سایتها کاربریهای متفاوتی دارند، بعضی از آنها خبری بهمنظور اطلاع رسانی به مردم، بعضی دیگر اجتماعی و بسیاری دیگر برای تفریح و سرگرمی میباشند. در واقع وب سایتها بستری اقتصادی و اجتماعی هستند که مردم میتوانند در زمینههای مختلف از آنها استفاده فراوانی کنند. از طرفی نکتهای که بسیار مهم میباشد این است که وب سایتها برای افزایش رتبه و ارزش خود و حتی برای درآمد زایی نیاز به کاربر و ورودی به وب سایت نیاز دارد. از طرفی امروزه تقریبا دیگر کسی وجود ندارد که از تلفن همراه استفاده نکند و این نشان دهنده آن است که مردم علاوه بر وب سایت علاقه بسیارزیادی به شبکههای اجتماعی دارند؛ طوری که تقریبا شبکههای اجتماعی به جزئی جدایی نشدنی از زندگی مردم تبدیل شدهاند؛ بنابراین وب سایتها قسمتی از تمرکز خود را روی شکبههای اجتماعی یا سوشال قرار دادهاند؛ چرا که شبکههای اجتماعی اعم از اینستاگرام و تلگرام اثرات مثبت زیادی روی وب سایتها میگذارند و میتوانند با استفاده از آنها به اهداف موفقیتآمیز خود در دنیای اینترنت دست پیدا کنند

شناخت بهتر وب سایت و کاربران بیشتر

همانطور که گفته شد امروزه افراد زیادی از تلگرام، اینستاگرام و دیگر شبکهها در تمام روز استفاده میکنند و بعضی از آنها مانند اینستاگرام کاربرانی میلیونی دارند. فعالیت وب سایتها در شبکههای اجتماعی و قرار دادن صفحه و یا کانال تلگرامی مخصوص به خودشان باعث برندسازی آنها شده و همینطور وب سایت آنها را به دیگر کاربران معرفی میکند و باعث میشود کسانی که از شبکههای اجتماعی یا سوشال استفاده میکنند به وب سایت آنها وارد شده و از خدمات، محصولات و یا مقالات آنها نهایت استفاده رو ببرند.

تاثیرات غیر مستقیم اما کاربردی در رتبه وب سایت

جزئیات آپدیت ژوئن گوگل
بیشتر بخوانید

لینک کردن، هشتگ گذاری، اشتراکگذاری و افزایش لینک از مهمترین کارهایی هستند که شبکههای اجتماعی میتوانند در وب سایتها انجام دهند و بهطور غیر مستقیم در بهبود رتبه سایت تاثیر میگذارند. چرا که تمامی موارد فوق باعث میشوند تا کاربر برای ورود به وبسایت تشویق شود.

اشتراک خبر و اطلاع رسانی در شبکههای اجتماعی

وب سایتها با اشتراکگذاری اخبار سایتشان و یا دیگر اطلاع رسانیهایی که قرار است از نظر محصول و یا مقالات در سایت انجام دهند میتوانند کاربران بیشتری برای خود جذب کنند.

ایجاد فضایی برای نوشتن محتوا

شبکههای اجتماعی میتوانند فرصتی مناسبی برای قدرت نمایی وب سایتها از نظر محتوا باشند. وب سایت میتوانند با در نظر گرفتن ادمین و یا مدیری برای شبکههای اجتماعیشان، بخشی از محتواهایی که می‌‎‌خواهند در سایت قرار دهند را در شبکههای اجتماعی بگذارنند و از کاربران بخواهند روی آن لینک کلیک کنند و وارد سایت شوند تا بتوانند بقیه محتوا را مطالعه کنند. از طرفی میتوانند برای شبکههای اجتمای نیز محتوایی جداگانه تولید کنند که این کارهم روی کابران تاثیر زیادی میگذارند و باعث میشود تا به ورود به وب سایت علاقه بیشتری نشان دهند و به محض ورود به وب سایت بیشتر در آن بمانند که تمامی این کارها باعث میشود که رتبه وب سایت افزایش چشمگیری داشته باشد و همینطور کاربران زیادی وارد آن شوند. ‌

5/5 ( 1 نظر )
برچسب‌ها, , ,

تیم ایده ال

بهترین آموزش های تولید محتوا

مشاهده پروفایل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پذیرای صدای گرم شما هستیم. برای ارتباط و مشاوره، با ما در تماس باشید:۷ ۴ ۵ ۴ ۸ ۲ ۲ ۲ ۱ ۲ ۰

درباره ما

محتوا ایده ال بزرگترین مجموعه تولید محتوا که شامل تولید محتوای شبکه های اجتماعی تولید محتوای ویدیویی, استراتژی تولید محتوا, مشاوره تولید محتوا, تولید محتوای سایت, تولید محتوای صوتی و پادکست, تولید محتوای نشریات و مجلات, مشاوره در حوزه مارکنیگ است .

ارتباط با ما

  • تلفن پشتیبانی: ۰۲۱۲۲۲۸۴۵۴۷
  • پشتیبانی تلگرام: ۰۹۹۱۵۴۸۶۶۲۳
  • پشتیبانی تلگرام: ۰۹۱۰۵۲۳۷۸۶۷

اعتبار ما، افتخار ماست

ای نماد ستادساماندهی سرآمد